Вернуться   Форум Пустоты.нет - приятное общение ! > Музыка

Отправка SMS по России и Украине.

.
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.07.2008, 14:47   #1
Супер - модератор
 
Аватар для DEAD
 
male
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Україна
Сообщений: 4,622
Провел(а) на форуме:
2 мес 2 нед 2 д
Репутация: 268 Добавить отзыв для DEAD
Стрелка Скрябін (Кузьма)


Биография:

Андрій Кузьменко (Кузьма) народився в місті Самбір Львівської області 17 серпня 1968 долі. Мати Андрія – викладач музики, батько – інженер. Був єдиною дитиною в сім'ї, має двоюрідну сестру Тетяну й двоюрідних братів – Михайла і Ярослава. За словами самого Кузьми, з дитинства він був "козирним чуваком". Формування особистості проходило під впливом мами. Він частенько згадує, як з дитинства (з іншого класу) мати "резиновим тапочком заганяла його в музичну школу", якові він закінчив по класу фортепіано.



Першим поштовхом до меломанії була пісня The Beatles "Lady Madonna", яку Кузьма почув на збірнику зарубіжної естради в 1979 році, коли йьому було 10 років. "я не розумів, що її виконують Бітли, - згадує Кузьма, - я прочитавши назву на конверті значно пізніше. Мене здивувало інше: наскільки простою виявилася музика і наскільки сильно вона вставляла... Я зробив електрогітару з фанери, розмалював як має бути і почав лабати на ній... Зігравши цю мелодію на своєму піаніно, я відчув такий душевний підйом, що почав придумувати мелодії сам. Я пересвідчився в тому, що кожен може придумати щось таке, що зрозуміють тисячі, мільйони людей. І це досить не важко технічно – потрібно тільки вкласти душу і мізки".



У 1981 році, коли Кузьмі було 13 років, його зрадив кращий друг. Нічого конкретного про цю історію Кузьма ніколи не розповідає, але видно, що він не забув цю подію. "це був удар, - згадує Кузьма, - я просто не хотів залишатися в одному місті з людиною, яка насрала на нашу дружбу". Зрозумівши проблему свого сина, батьки переїхали в Новояворівськ – маленьке індустріальне містечко недалеко від Львова. Отут мати влаштувалася вчителькою в музичну школу, де викладала гру на фортепіано.



Кузьму влаштували в школу N1 з поглибленим вивченням англійської мови. Через те, що Новояворівськ знаходиться ближче від Польщі ніж Самбір, Кузьма відкрив для собі річ, яка й зараз займає важливе місце в його житті: польське радіо і телебачення. Вільно володівши польською мовою, Кузьма міг цілими днями слухати найсучаснішу музику й дивитись польські телепрограми. Це захоплення перенеслось і в Київ, він встановив супутникову антену, для того, аби дивитися "Polsat 2". Сьогодні для Кузьми немає кращого відпочинку, ніж у суботу ввечері подивитись польське телебачення.



У 1983 році Кузьма почув по третій програмі польського радіо американську групу EXPLOITED, яка захопила його і назавжди змусила полюбити панк. Кузьма говорить, що ця музика увімкнула в ньому зовсім іншу людину. Він став танцювати, ходити на дискотеки й розповсюджувати панк серед молоді. Так з'явилася група "ланцюгова реакція". Для репетицій групи використовувався актовий зал школи. Група грала на танцях; у ту годину це було модно, коли на танцях грала жива група. Співали українською, англійською та російською мовами. Сам Кузьма про цей період каже: "Ми не були панками, ми панкували!".



У 1985 долі Кузьма закінчив школу і, мріючи статі лікарем-неврологом, намагався вступити у Львівський Медінститут, але це йому не вдалося по деяким особистим причинам. Вже через рік Кузьма познайомився з Володимиром Шкондою, з яким мали подібні смаки. Спочатку вони тільки слухали музику, а пізніше почали її грати. Володя був гітаристом, Кузьма грав на піаніно. Цю "групу" Кузьма вважає першим етапом появи СКРЯБІНА. У 1987 році він написавши пісні "Lucky Now", "Brother", "Так Те Вже Є". У Кузьми були свіжі знання англійської мови, тому більшість пісень писалося англійською мовою, а потім, у разі необхідності, їх перекладали на українську мову.



1988-89 рр. – це година, коли в Новояворівську групою "наша контора" була заснована андеграундна студія "Sпати". Сюди вступили Кузьма й Ігор Яцишин, які разом складали групу "ланцюгова реакція" й продовжували грати хардрок-панк. Розшифровку слова "Sпати" як "студія патологічної тиші" також придумавши Кузьма.



Невдовзі Кузьма брав участь у діяльності груп АСОЦІАЦІЯ ДЖЕHТЛЬМЕHІВ, УКО, ТРУНА, DEATH TIME BOYS, РЕАHІМАЦІЯ. Він грав на гітарі, співав, був одночасно автором музики, текстів і обличчям усіх цих груп. Отут і з'явилися люди, які зіграли важливу роль у формуванні "Скрябіна": Андрій Каюр, Шура, Славік Пономарів, Саня Скрябін та інші. Також існували і сольні проекти Кузьми в стилях психоделік і нью-романтік.



Отже, 30 червня 1989 долі була записана перша пісня проекта, до складу якого входили Кузьма, Рій і Шура, і який через декілька днів почав називатися "Скрябін". Але через те, що Рою в грудні 1989 довелося йти до армії, "Скрябін" як група перетворився у дещо абстрактне. Тим часом, виходить альбом "Violator" групи DEPECHE MODE, Кузьма остаточно визначається зі стилем, якому він присвятить себе. Отже, останньою любов'ю Кузьми в музиці були DEPECHE MODE і THE CURE.



На "Победе" (по неофіційним даним, "Побед" було три, першу купили в 1991 році) Кузьма то сам, то з Роєм і з Шурою подорожував до Німеччини. Таке життя продовжувалося до 1995 долі. Перший раз Кузьма поїхав до Берліну у складі делегації українських музикантів на фестиваль "Berlin Independence Days".



У 1994 році Кузьма одружився на Світлані – дівчині, яка вчилася з ним у паралельному класі. Світлана – художниця і Кузьма є найбільшим шанувальником її таланту. Алі в цьому ж році він змушений був покинути дружину й переїхати з Роєм і Шурою до Києва. "пів року я звикав, у мене були депресії, 2 рази на місяць я їздив додому," – розповідає Кузьма. Але, отримавши власну квартиру в столиці й насолоджуючись успіхом нещодавно записаного альбому "птахи" і встановивши антену "Polsat", Кузьма заспокоївся й навіть почав втягуватись в активне життя київського музичного бомонду. Незабаром і Світлана переїхала до столиці й сімейне життя продовжилось.



Захоплення Кузьми – велосипеди і машини. Нещодавно він нарешті придбав собі нормальний байк, хоча мріяв про нього ще з дитинства. Поки в Кузьми був "фольцваген", його можна було побачити цілими днями за ремонтом машини. Тепер у нього "фіат", з яким клопоту ще більше. Зате Кузьма дуже полюбляє, відремонтувавши автомобіль, їздити на великій швидкості.



Яким ми бачимо Кузьму сьогодні? Нікому не потрібно доводити, що це мудра і розумна людина, психолог від природи. Хоча поводження Кузьми залежить практично тільки від настрою. Коли настрій нормальне, це людина, що має неймовірний шарм, почуттям гумору, незвичайно контактний. Може піти в нічний клуб, поспілкуватися з простими смертними або навіть з фанами, яких, здається, любить і цінує більше всього. До музики він відноситься просто, пише неї у своє власне задоволення, утім, як і живе. Але остерігайтеся Кузьми в дауне! У цей час йому всі не так, найкраще залишити його одного.



"Я консерватор по натурі, - говорить Кузьма, - щоб одягти якісь нові штани потрібно, щоб старі нагадували каки-то старі шорти..."



"Я страшно марновірна людина: скрізь ходжу і плюю через плече. Книжок таких не читаю, але вірю усьому, що мені говорять".



"У мене дуже мало друзів. Та й по життю я переконуюся, що їх не може бути багато. Тому намагаюся не "розпорошуватися" на людей, що хочуть здаватися добрими друзями."



"Моя природа дуже панковая. Я почуваю, що згодом відходжу від цього. Але я б не хотів. Я хотів би залишитися такій же авантюрним, як у молодості".



"Творчість для мене не є чимось незвичайним, це просто спосіб мислення, це спосіб передачі інформації. Я не вмію, наприклад, красиво говорити, тому я йду в студію, придумую музичний супровід і слова більш-менш у риму, якими хочу щось сказати".



У групі Кузьма - це батько, Рій із Шурою ніколи не лаються з ним (хоча їхньої думки часто не збігаються) і намагаються прислухатися до всіх його рад. Ще одна риса Кузьми, що стала загальновідомої - пристрасть до необґрунтованих прогнозів.



Не варто вірити Кузьмі, що незабаром вийде якийсь новий альбом, якщо тільки він не тримає цей альбом у руці. Хоча, подібні речі дуже легко простити, якщо врахувати те, що в голові Кузьми постійно вариться матеріал для нових пісень.
DEAD вне форума   Ответить с цитированием

Интересные новости (не создавайте темы из этих новостей!!!)

Бесплатные знакомства в России, Украине.

Покупаешь? Возвращай Кэшбэк за покупки.

Старый 12.07.2008, 15:37   #2
Свой
 
Аватар для t4t
 
male
Регистрация: 17.04.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 130
Провел(а) на форуме:
5 д 0 ч 14 мин
Репутация: 12 Добавить отзыв для t4t
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

по моему он клевый чел!
__________________
«Бессмыслица имеет свой смысл - быть бессмыслицей»
Г.И. Шпет
t4t вне форума   Ответить с цитированием

Старый 12.07.2008, 18:36   #3
Супер - модератор
 
Аватар для DEAD
 
male
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Україна
Сообщений: 4,622
Провел(а) на форуме:
2 мес 2 нед 2 д
Репутация: 268 Добавить отзыв для DEAD
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

да он очень прикольный , мне найболее нравиться его песня "Старі фотографії"
DEAD вне форума   Ответить с цитированием

Старый 14.07.2008, 01:41   #4
Постоянный
 
Аватар для MaRio
 
male
Регистрация: 18.05.2008
Адрес: Ukraine
Сообщений: 1,439
Провел(а) на форуме:
1 мес 3 нед 1 д
Репутация: 87 Добавить отзыв для MaRio
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

гг кучерявость блин)
помню у него песня понравилась мне, "кольорова" называется по-моему
__________________
MaRio вне форума   Ответить с цитированием

Старый 04.08.2008, 06:12   #5
Новичок
 
male
Регистрация: 04.08.2008
Сообщений: 8
Провел(а) на форуме:
32 мин 51 сек.
Репутация: 0 Добавить отзыв для Разный
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

жёсткий выгон))))
Разный вне форума   Ответить с цитированием

Старый 04.08.2008, 19:59   #6
Был не раз
 
Аватар для sleZka
 
female
Регистрация: 25.04.2008
Сообщений: 48
Провел(а) на форуме:
1 д 8 ч 54 мин
Репутация: 2 Добавить отзыв для sleZka
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

Кузьма-он классный! На самом деле он мне понравился когда стал ведущим программ на ТВ-тогда я поняла на сколько он интересный, обаятельный, харизматичный человек...Честный и справедливый....Настоящий МУЖЧИНА!! Я восхищаюсь!!
sleZka вне форума   Ответить с цитированием

Старый 04.08.2008, 23:14   #7
Свой
 
Аватар для varravan
 
male
Регистрация: 29.06.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 229
Провел(а) на форуме:
3 д 1 ч 39 мин
Репутация: 14 Добавить отзыв для varravan
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

Песни у него отличные!!! и как человек он мне нравица, на своих концертах выкладываеца на все 100%
__________________
Все Будет хорошо!!!

... Люди замкнутые в рамки стереотипов Уже не являюца людьми -Они Клоны другдруга...
varravan вне форума   Ответить с цитированием

Старый 05.08.2008, 00:39   #8
Местный
 
Аватар для leyka
 
female
Регистрация: 27.03.2008
Сообщений: 735
Провел(а) на форуме:
6 д 7 ч 11 мин
Репутация: 19 Добавить отзыв для leyka
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

Не могу сказать что он мне сильно нравится,но некоторые его песни слушаю.
leyka вне форума   Ответить с цитированием

Старый 05.08.2008, 14:14   #9
Супер - модератор
 
Аватар для DEAD
 
male
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Україна
Сообщений: 4,622
Провел(а) на форуме:
2 мес 2 нед 2 д
Репутация: 268 Добавить отзыв для DEAD
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

Он вообще прикольный, публику заводит на все 100%!
DEAD вне форума   Ответить с цитированием

Старый 05.08.2008, 14:36   #10
Осваивающийся
 
Аватар для GroB
 
male
Регистрация: 22.07.2008
Адрес: Чернобай
Сообщений: 52
Провел(а) на форуме:
10 ч 44 мин 46 сек.
Репутация: 4 Добавить отзыв для GroB
По умолчанию Re: Скрябін (Кузьма)

Кузма сейчас розклеился далше некуда. Раньше это была группа! Класная, роковая группа, а сейчас только и того что воспоминания остались... А так... Попса попсой. ИМХО
__________________
Можно верить и в отсутствие веры,
Можно делать и отсутствие дела.
(Наутилус Помпилиус - Скованные одной цепью)
GroB вне форума   Ответить с цитированием

Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:49.


© Форум "Пустоты.нет" - общение и знакомства 2006-2024, Мобильный контент
Работает на vBulletin® версия 3.9.15
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод:zCarot. Стиль: vBSkins. Dir

Top100
Страница сгенерирована за 0.17660 секунд с 9 запросами